Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Що робити якщо винуватець ДТП не застрахований

Артем:

Добрий день!

Підкажіть, будь ласка, я винуватець ДТП, на той момент у мене не було стаховки, і потерпілий подав заяву в МТСБУ, яке провело експертизу, і порахували збитків на 5 тис.грн. І прислали мені листа, що я повинен їх заплатити в МТСБУ. Можливо простежити за що вони нарахували таку суму і чи повинен я їм платити? Листи вже надсилають з погрозами подачі в суд, терміново потрібена відповідь.

Відповідь:

Доброго дня!

Відповідно до пункту 2 статті 38 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» МТСБУ має право подати регресний позов на Вас після виплати страхового відшкодування потерпілому, так як на момент ДТП ви не були застраховані. Щоб дізнатися за що нарахували таку суму Ви можете звернеться в МТСБУ, щоб ознайомиться з експертизою. При наявності всіх підстав для виплати ви повинні будете заплатити МТСБУ цю суму.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо