Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Дії в разі ДТП

Євгеній:

Доброго вечора, я став винуватцем ДТП. Викликали ДАІ, все оформили офіціально. На наступний день приїхав в свою страхову і заявив про страховий випадок, а ще через день отримав повідомлення з’явитися в призначений день і час для огляду автомобіля потерпілого по моїй вине.Что мені робити? Підкажіть, чи може моя страхова вимагати від мене компенсацію збитку після виплати потерпілому і як бути в цьому випадку?

Відповідь:

Добрий вечір! Вас викликали на огляд згідно Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів. Підстави для пред’явлення до Вас претензій після виплати передбачені статтею 38 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Страховик після виплати страхового відшкодування має право подати регресний позов до страхувальника в наступних випадках: а) якщо він керував транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції; б) якщо він керував транспортним засобом без права на керування транспортним засобом відповідної категорії; в) якщо він після дорожньо — транспортної пригоди за його участю самовільно залишив місце пригоди чи відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, або прийняв алкоголь, наркотики або лікарські препарати, виготовлені на їх основі (крім зазначених у офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником); г) якщо дорожньо-транспортна пригода визначена в установленому порядку безпосереднім наслідком невідповідності технічного стану та обладнання транспортного засобу встановленим вимогам Правил дорожнього руху (1306-2001 — п); г) якщо він не повідомив страховика у строки і на умовах, визначених у підпункті 33.1.2 пункту 33.1 статті 33 цього Закону; д) якщо страховий випадок настав з використанням забезпеченого транспортного засобу в період, не передбачений договором внутрішнього страхування (при укладенні договору страхування з умовою використання транспортного засобу в період, передбачений договором страхування); Всі інші вимоги страхової компанії незаконні.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо