Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Оформлення короткострокових договорів автоцивілки

Гарі Іванович:

Вітаю!

У мене ВАЗ 2107, їжджу тільки влітку, тобто тільки півроку. Стаж більше 30 років.

Питання — Чи можу я застрахувати авто тільки на пів року?

Заздалегідь дякую за відповідь.

Відповідь:

Добрий день!

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» висновок внутрішніх договорів обов’язкового страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів допускається для незареєстрованих транспортних засобів — до їх реєстрації, тимчасово зареєстрованих — до їх постійної реєстрації, для автомобілів зареєстрованих в інших державах на час їх перебування в Україні.

Таким чином законних підстав для оформлення Вам поліса на 6 місяців немає. Хоча практика порушення законодавства в цій частині є і такі договори оформляються окремими страховиками та агентами. Юридичні наслідки оформлення таких договорів коментувати не можемо, так як поки не стикалися із виплатами за такими договорами.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо