Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Отримати страховку без довіреності

Артем:

Доброго дня!

Чи можу я отримати виплату по ОСЦПВ, якщо я не власник авто, довіреності теж немає?

Відповідь:

Добрий день, Артем!
На жаль, в даній ситуації отримати відшкодування неможливо. Відповідно до п / п «б» п. 35.2 ст. 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» до заяви про страхове відшкодування, крім усього іншого, додається документ, що засвідчує право заявника на страхове відшкодування (довіреність, договір оренди, свідоцтво про право на спадщину) у випадках, коли заявник не є потерпілим або його законним представником.
Пунктом 1.2 ст. 1 цього ж Закону визначено поняття потерпілого. Це юридичні або фізичні особи, життю, здоров’ю та / або майну яких заподіяна шкода в результаті дорожньо-транспортної пригоди з використанням транспортного засобу.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо