Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Правові підстави регресу в страхуванні

Алла:

Привіт!

Чи буде СК потерпілого «вибивати» у винного гроші, якщо він не застрахований і на якій підставі?

Відповідь:

Алла, добрий день!

Страхова компанія має право на стягнення з винної сторони збитків в розмірі, який не перевищує виплаченого страхового відшкодування. В даному випадку страхова компанія буде діяти на підставі ст. 993 Цивільного кодексу України, а також ст. 27 Закону України «Про страхування».

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо