Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Сума збитку більша страхової суми за договором страхування

Тамара:

Добрий день!

Мною моя бабуся була застрахована на випадок смерті в 2001 р.  Цього року вона померла, страхова компанія застраховані послуги оплатила тільки в розмірі страхової суми, а ця сума ледь покрила половину застрахованих послуг.

Чи правомірна вчинила страхова компанія, і якщо ні, то що потрібно робити в цьому випадку?

Відповідь:

Тамара, добрий день! Дякую за Ваше запитання.

На жаль, змушені констатувати, що дії страхової компанії правомірні. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про страхування» виплата страхового відшкодування проводиться в розмірі страхової суми. Отже, страховик не має правових підстав для виплати відшкодування в більшому розмірі.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо