Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Втрата товарної вартості

Максим:

Я винуватець ДТП, нарахували втрату товарної вартості, хто повинен її оплачувати я чи СК? При цьому постраждале авто до цього вже був зареєстрований в ДТП (подряпини на бампері). Дякуємо

Відповідь:

Згідно статті 32 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страховик не відшкодовує збиток, пов’язаний з втратою товарної вартості транспортного засобу. З цього випливає, що втрату товарної вартості повинен відшкодовувати винуватець. Але, Ви повинні доводити що втрату товарної вартості нараховано незаконно, посилаючись на пункт 8.6.2 Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів, згідно з яким втрата товарної вартості не нараховуються якщо ТЗ раніше був аварійно пошкоджений або є корозійні руйнування.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо