Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата від Фонду соціального страхування при ДТП

Володимир:

 

Доброго дня!

Чи здійснюються виплата працівникові за лікарняним листком під час скооєння ДТП і при цьому засудженого умовно на 2 роки?

Відповідь:

Володимир, добрий день! Дякуємо за Ваш питання.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» підставою для відмови в наданні допомоги в зв’язку з тимчасовою непрацездатністю є отримання застрахованою особою травм або його захворювання при вчиненні нею злочину.

Іншими словами, якщо застрахована особа була засуджена за заподіяння тілесних ушкоджень в результаті ДТП, і при цьому винуватець ДТП сам отримав тілесні ушкодження, то дане подія не буде визнана страховим. Фонд соціального страхування відмовить у виплаті страхового відшкодування у зв’язку з такою подією.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо