Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Відшкодування франшизи

Віктор:

Я потрапив в ДТП (я потерпілий, автобіль застрохований мною, але я не є господарем автомобіля, за кермом був я згідно техпаспорта). Чи маю я право на стягнення франшизи з винуватця ДТП?

Відповідь:

Добрий день! Згідно статті 9 Закону України «Про страхування» франшиза частина збитків, яка повертається страховою компанією. Таким чином ці збитки компенсуються винуватцем. Франшизу краще стягувати в досудовому порядку шляхом добровільного погашення винуватцем. В судовому порядку франшизу стягнуть, але варто пам’ятати про судові витрати і додатковий час.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо