Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата по автоцивілки при обопільній вині

Василь:

Доброго дня!

Згідно автотехнічної експертизи обидва учасники ДТП визнані винними. На обох складено протоколи про порушення ПДР. Матеріали надсилаються до різних судів за місцем проживання учасників ДТП. Якщо обох суди визнають винними — хто буде мати право на відшкодування збитків за полісом «автоцивілки»?

Відповідь:

Василь, добрий день!

Відповідно до ст. 36 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» в разі, якщо відповідальними за заподіяння шкоди взаємопов’язаними, сукупними дій є кілька осіб, то розмір страхового відшкодування по кожному такій особі визначається шляхом ділення розміру заподіяної шкоди на кількість таких осіб . До вересня 2011 року це питання законодавчо врегульоване не було.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо