Безкоштовна юридична допомога по страхуванню

Виплата страхового відшкодування в разі ДТП

Константин:

Доброго дня! Я виїжджав з другорядної на головну отримав удар у бік від рейсового автобуса .Його не було видно через замет і дерево на повороті. Це було 22-20 годині, горіли ліхтарі і через це так само не побачив світло фар автобуса. Приїхали ДПС, а у мене закінчився період страховки. Що робити?

Відповідь:

Добрий день! Згідно статті 41 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» Моторно-транспортне страхове бюро України (МТСБУ) за рахунок коштів фонду захисту потерпілих відшкодовує шкоду на умовах, визначених цим Законом, у разі її заподіяння транспортним засобом, власник якого не застрахував свою цивільно-правову відповідальність. Згідно статті 38 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» МТСБУ після сплати страхового відшкодування має право подати регресний позов до власника, водія транспортного засобу, яка завдала дорожньо-транспортну пригоду, та не застрахував свою цивільно-правову відповідальність. На жаль, не маючи чинного договору страхування на момент ДТП, всю відповідальність за завдану шкоду несете Ви.

close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо