Блог

 • 2Июн
  Підводне каміння покупки договору страхування On-line

  У нашому новому відео ми розповімо про хитрощі шахраїв, які намагаються Вас обдурити при купівлі страхових послуг On-line.  У ролику будуть описані всі основні прийоми, якими користуються шахраї, а також дані вичерпні рекомендації як захистити себе і заощадити на покупці.

 • 2Июн
  МТСБУ опублікувало оцінку діяльності страховиків — членів Бюро за 1 квартал 2020 року

  Моторне (транспортне) страхове бюро України опублікувало оцінку діяльності страхових компаній, які здійснюють страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Оцінка Бюро включає загальну оцінку фінансових показників діяльності страхових компаній, показники якості врегулювання збитків, а також рівень скарг від потерпілих і страхувальників.  Ознайомитися з рейтингом можна тут —http://www.mtsbu.ua/files/OcnkDSK/2020/Svitlofor_1_kv_2020_14_05_20.pdf.

 • 31Май
  МТСБУ проведе часткові виплати за зобов’язаннями СК «Галицька» до початку процедури банкрутства

  Моторне (транспортне) страхове бюро України оголосило про початок врегулювання страхових подій за зобов’язаннями СК «Галицька». Прийом документів буде здійснюватися з 01 червня 2020 року по 30 вересня 2020 року. Звертаємо увагу, що поточні виплати не є регламентними і здійснюються за рахунок розподілу гарантійних внесків страхової компанії в фонді захисту прав потерпілих на підставі внутрішніх документів Бюро.

  Розмір виплати на одного потерпілого буде затверджений Президією Моторного (транспортного) страхового бюро України виходячи з кількості поданих претензій, а також залишку коштів страхової компанії у відповідному фонді Бюро. Потерпілі, яким не буде компенсовано всю заподіяну матеріальну шкоду зможуть отримати відсутню компенсацію після закінчення процедури банкрутства і затвердження ліквідаційного балансу страховика за рахунок регламентної виплати.  Також компенсувати збитки за рахунок регламентної виплати зможуть і ті, хто не встигне подати документи в рамках поточної процедури.

 • 17Май
  В Україні змінені правила фінансового моніторингу

  У нашому новому випуску ми розповімо, на що потрібно звертати увагу при проведенні фінансових операцій, як не мати проблем з банками, чи можна перераховувати з картки на картку суму, яка перевищує 5000 гривень, а також ще дамо багато потрібної та корисної інформації.

 • 12Май
  Юридичні особи не зможуть оскаржити дії страхових компаній в Нацкомфінпослуг

  Деякий час тому зіткнулися з новою практикою Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг. Тепер Комісія не розглядає по суті скарги юридичних осіб на дії страхових компаній, а лише приймає їх до уваги. Фактично на сьогодні інструмент досудової захисту в страхових правовідносинах для юридичних осіб втрачено. Всі суперечки будуть вирішуватися в судовому порядку, що істотно збільшує термін вирішення проблеми і ускладнює її.

  Позиція Нацкомфінпослуг наступна, відповідно до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» споживач фінансової послуги – фізична особа, яка отримує або має намір отримати фінансову послугу для задоволення особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою, незалежною професійною діяльністю.

  У той же час відповідно до п/п. 5 п. 3 Указу Президента України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг» до одного з основних завдань Нацкомфінпослуг належить захист прав споживачів фінансових послуг шляхом застосування у межах своїх повноважень заходів впливу з метою запобігання і припинення порушень законодавства на ринку фінансових послуг.

  Таким чином юридичні особи виключені з поняття споживача фінансової послуги, що виключає можливість застосування з боку Нацкомфінпослуг заходів впливу щодо страхових компаній, які необґрунтовано відмовляють у виплатах або штучно занижують розмір відшкодування юридичним особам.

 • 9Май
  Вітаємо з Днем Перемоги!

  Світла пам’ять нашим героям, які захистили нас і майбутні покоління від жахів нацизму.  Здоров’я Вам і довгих років життя. Нехай кожен з нас завжди зберігає в пам’яті подвиг наших дідів і прадідів і пам’ятає ціну цієї Великої Перемоги. Щиро бажаємо всім миру і безхмарного блакитного неба над головою.  Вічна слава всім полеглим і тим, хто вижив, у тій страшній війні!

 • 29Апр
  Як продовжити договір туристичного страхування, якщо не вдалося повернутися в Україну

  Ми розповімо, як вийти з ситуації тим, хто не зміг під час карантину повернутися в Україну, а чинний договір туристичного страхування закінчується або закінчився.  Як захистити себе, отримати доступ до медичної допомоги за кордоном і не оплачувати лікування за свої гроші.

 • 26Апр
  Як торгуватися зі страховою компанією за розмір страхового відшкодування

  У цьому випуску ми розповімо навіщо і в яких випадках страхові компанії торгуються зі своїми клієнтами за розмір страхового відшкодування, навіщо вони це роблять.  Підкажемо як краще поводитися, щоб отримати від страховика максимум.

 • 22Апр
  Нові випуски на нашому каналі про страхування в Україні в період карантину

  Ми розповідаємо про особливості роботи страхових компаній в період карантину, даємо поради щодо оформлення страхових подій і отримання страхового відшкодування, інформуємо про порядок оскарження дій страхових компаній.

 • 20Апр
  МТСБУ запускає свій канал на YouTube

  Тепер отримати інформацію від Моторного (транспортного) страхового бюро України стане швидше та зручніше. Посилання — YouTube канал МТСБУ

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо