Блог

 • 19Июл
  Страхова компанія віднімає ПДВ, як отримати доплату з автоцивілки?

  В яких випадках страхова компанія (МТСБУ) має право утримати суму ПДВ з страхової виплати?

  Нагадаємо, що виплата страхового відшкодування можлива або на банківський рахунок потерпілого, або на СТО, яке буде ремонтувати автомобіль.

  У першому випадку страхова має право утримати ПДВ з розрахованої до виплати суму страхового відшкодування.

  ПДВ доплати клієнту при наданні в страхову компанію документів, що підтверджують ремонт (акт виконаних робіт).

  Ви можете проконсультуватись з даного питання в месенджері чи вайбері — посилання внизу на сайті (долонька) — почніть чат з вашим питанням. Консультації безкоштовні.

 • 17Июл
  Що робити якщо пошкодили авто на парковці відкриваючи двері

  Найрозповсюдженіша ситуація- на парковці з нерухомого автомобіля відкриваються дверцята і завдають шкоди припаркованому автомобілю поруч.
  Чи буде в такому випадку виплата з автоцивілки? Відповіді в нашому відео!

 • 14Июл
  Анульовано всі ліцензії СК «Київ РЕ»

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг України своїм Розпорядженням № 1316 від 11 липня 2019 року анулювала всі ліцензії ТДВ «СК «Київ РЕ» на здійснення страхової діяльності.

  Починаючи з 11 липня 2019 року, дана страхова компанія втратила право укладати договори страхування. Враховуючи кількість бланків договорів страхування, які залишилися на руках у страхових агентів, особливо це може стосуватися обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, потрібно бути уважним і утриматися від укладання договорів страхування з даним страховиком. 

  Юридично компанія зобов’язана виконати всі зобов’язання за діючими договорами страхування, однак на практиці таке відбувається вкрай рідко. Дивує той факт, що всі ліцензії були анульовані за заявою самої страхової компанії, проте офіційної позиції компанії щодо виконання зобов’язань за укладеними договорами немає.

   

 • 10Июл
  МТСБУ починає здійснення регламентних виплат за зобов’язаннями ТДВ «СК «НАСТА»

  10.06.2019 Господарський суд м.Києва визнав ТДВ «СК «НАСТА» банкрутом та затвердив звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс компанії. Компанія була виключена з МТСБУ 23.01.2014, у листопаді 2017 р. було порушено провадження про банкрутство.

  Згідно зі ст. 41 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»  у разі недостатності коштів та майна страховика-учасника МТСБУ, що визнаний банкрутом та/або ліквідований, для виконання його зобов’язань за договорами автоцивілки, шкоду постраждалим відшкодовує МТСБУ за рахунок коштів фонду захисту потерпілих на умовах, визначених чинним законодавством. Регламентні виплати за зобов’язаннями  ТДВ «СК «НАСТА» здійснюватимуться незалежно від факту включення таких вимог до реєстру кредиторів страхової компанії.

  МТСБУ розпочинає прийом заяв потерпілих на отримання виплати та звертає увагу, що максимального терміну подання заяви про отримання відшкодування не передбачено. Звернутись до Бюро можна в будь-який зручний час згідно з графіком роботи МТСБУ. Контакти для звернення: м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8. email: [email protected] та факсом (044-239-2031).

 • 5Июл
  7 порад, які гарантовано допоможуть отримати страхове відшкодування за договором туристичного страхування

  1. Ще перед виїздом, якщо Ви отримали договір страхування разом з туристичним пакетом необхідно його переглянути і розібратися з умовами страхування. Якщо договір містить обмеження на оплату лікування за одним зверненням, обмеження на покупку медикаментів, виключає надання поліклінічної медичної допомоги, то такий договір страхування необхідно міняти. Купуйте новий договір, старий можете достроково припинити і повернути собі гроші.
  2. Договір страхування медичних витрат при виїзді за кордон не може коштувати зовсім дешево. Середня вартість нормальних договорів близько 0,7 — 1 євро на добу на людину.  При цьому звертайте увагу на те, хто буде обслуговувати договір страхування в країні перебування.  Перевагу краще віддавати тим страховикам, які співпрацюють з великими і відомими компаніями, що надають послуги асистансу.

  (далі…)

 • 1Июл
  Як рахується термін позовної давності в регресних вимогах страхових компаній

  Дуже часто клієнти страхових компаній і винуватці ДТП стикаються з регресними позовами страхових компаній. Іноді, враховуючи процедуру прийняття рішення про виплату страхового відшкодування, страховики висувають регрес після спливу позовної давності. У цьому відео ми розповімо про всі особливості розрахунку строків позовної давності, дана інформація дозволить Вам захиститися від необґрунтованих вимог страхових компаній.

 • 28Июн
  Вітаємо з Днем Конституції України!

  Вітаємо всіх українців з Днем Конституції нашої держави.  Саме він визначає наші права і свободи, прагнення і цінності.  Віримо в наш народ і нашу суверенну держав, віримо в успіх України, в реалізацію її прагнень, подальші реформи і розвиток.  Нехай задекларовані в Конституції України принципи, права, свободи та гарантії продовжують затверджуватися в нашій країні, щоб кожен українець був захищений і з упевненістю дивився в завтрашній день.  Бажаємо миру, процвітання, достатку та успіхів.

 • 24Июн
  Анульовано всі ліцензії СК «Галицька»

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг України анулювала ліцензії СК «Галицька». Причиною анулювання є факт відсутності протягом першого дня перевірки уповноваженої особи страховика за місцем знаходження компанії.  Це означає, що СК «Галицька» не може в подальшому укладати договори страхування. Необхідно бути уважними, оскільки деяка кількість бланків договорів страхування може залишатися на руках у страхових агентів, які співпрацювали з даною страховою компанією.

  Офіційна позиція страховика до теперішнього часу є неясною.  Юридично компанія повинна виконати всі зобов’язання за укладеними договорами страхування, однак ніякої інформації про своє бачення ситуації страховик не запропонував.

 • 21Июн
  Оскаржити суму страхового відшкодування стане значно складніше

  Досить тривалий час Національна комісія, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг України співпрацювала з Фондом державного майна України з питань рецензування звітів про оцінку завданої матеріальної шкоди потерпілим в ДТП, на підставі яких страхові компанії здійснювали розрахунки страхового відшкодування і подальші виплати.

  Очевидно, що співробітники Нацкомфінпослуг не наділені повноваженнями в області перевірки звіту оцінювача на відповідність вимогам чинного законодавства.  Тому при підозрі на заниження розміру відшкодування за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів потерпілі могли клопотати про направлення на рецензування звіту про оцінку до Фонду. При отриманні висновку рецензента про те, що оцінка була проведена з порушенням вимог законодавства, які вплинули на її результати, страхова компанія змушена була приводити її в порядок або домовлятися з клієнтом. Для постраждалих це також було зручно — не потрібно було витрачатися на судовий розгляд, юристів, наймати оцінювача, чекати судового рішення і т.д. (далі…)

 • 19Июн
  Нацкомфінпослуг оновило статистику скарг на страхові компанії

  Нацкомфінпослуг оновило інформацію про роботу зі зверненнями громадян та юридичних осіб щодо дій страхових компаній за період з 01.11.2018 по 30.04.2019г.  За цей період надійшло 2439 звернення.  Загальний обсяг виплат з боку страхових компаній за результатами розгляду звернень склав 71,13 мільйонів гривень.

  Серед компаній, на які надійшло найбільше скарг — СК «Галицька», АСК «Омега», НАСК «Оранта», УАСК «АСКА».

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо