Блог

 • 14Окт
  Вітаємо з Днем захисника України!

  У цей день щиро бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя, добра, світлого настрою та благополуччя. Ми цінуємо і завжди будимо пам’ятати про тих, хто віддав свої знання, мужність і професіоналізм справі захисту України. Мир і стабільність на нашій землі в Ваших руках.  Нехай Пресвята Богородиця береже і захищає Вас.

 • 10Окт
  Виплата за договором страхування КАСКО без довідки з поліції — як можуть обдурити

  Ми випустили нове відео, яке присвячене дуже популярній і важливій опції в договорі добровільного страхування наземного транспортного засобу (КАСКО). Але й тут виявляється все не просто.  Страхові компанії пропонують різні варіанти фіксації даної опції в договорі страхування, але не всі з них безпечні. Деякі запропоновані варіанти активно використовуються страховими компаніями для відмов у виплаті страхового відшкодування. Дивіться наше відео, щоб не втратити свої гроші.

   

 • 6Окт
  Дані про скарги на страхові компанії в березні – серпні 2019г.

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг України опублікувала інформацію про роботу зі зверненнями фізичних та юридичних осіб щодо дій страхових компаній.

  За період березень – серпень 2019 року на страхові компанії надійшло 2158 скарг по суті. Практично всі скарги стосуються дотримання чинного законодавства про страхування при прийнятті страховиками рішень про виплату страхового відшкодування. За результатами розгляду зазначених звернень регулятором страховими компаніями було доплачено 38,8 мільйонів гривень.

  Слід зазначити, що лідерами за кількістю скарг стали такі страхові компанії: УАСК «АСКА» (167 скарг, доплачено 6,3 мільйона гривень), АСК «Омега» (156 скарг, доплачено 8,6 мільйонів гривень), НАСК «Оранта» (121 скарга, доплачено 2 мільйони гривень), СК «USI» (94 скарги, доплачено 1,4 мільйона гривень). Загальна кількість скарг, що надійшли на зазначені страхові компанії, склала 538 штук, а це 24,93% від загальної кількості скарг. Відповідно за результатами розгляду цих скарг, було доплачено 18,3 мільйона гривень – 47,17% від загальної суми доплати.

  Найчастіше постраждалі і страхувальники оскаржили порушення термінів виплати або зменшення суми страхового відшкодування, відмова у виплаті пені за несвоєчасне страхове відшкодування, необґрунтована відмова у виплаті страхового відшкодування, незгоду з розрахунком розміру шкоди, заподіяної транспортному засобу.

 • 3Окт
  Правда про банківське страхуванні від нещасного випадку

  У новому відео на YouTube — каналі ProPolis ми розповімо про агресивну тактику продажів договорів страхування від нещасного випадку через банки, пояснимо, чому ці договори страхування не допоможуть в складній ситуації, розповімо про хитрощі страхових компаній, що дозволяють не платити страхове відшкодування.  Підписуйтесь на наш канал та отримуйте інсайдерську інформацію про страхування в Україні.

 • 30Сен
  МТСБУ опублікувало оцінку діяльності страховиків — членів Бюро за 2 квартал 2019 року

  Традиційно Моторне (транспортне) страхове бюро України опублікувало інформацію про показники діяльності страховиків, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за 2 квартал 2019 року. Разом з цим Бюро також була опублікована власна рейтингова оцінка страхових компаній, яка включає загальні фінансові показники діяльності страховика, рівень якості врегулювання збитків, а також рівень скарг.  Зазначена оцінка досить проста у використанні і наочно демонструє показники страхової компанії за вказаними ключовими параметрами. Ознайомитися з оцінкою діяльності страховиків — членів Моторного (транспортного) страхового бюро України можна тут- Svitlofor_2_kv_2019_24_09_19.

 • 16Сен
  Переведення рахунків на IBAN і виплата страхових відшкодувань

  В Україні активно переводять всі банківські рахунки на стандарт IBAN, проте мало хто з клієнтів страхових компаній враховує це. Справа в тому, що переведення рахунків на новий стандарт завершиться 31 жовтня 2019 року. При цьому з 01 листопада в реквізиті розрахункового документа «Рахунок» клієнти банків повинні вказувати номер рахунку платника і одержувача тільки за стандартом IBAN.

  Проблема з виплатою страхових відшкодувань полягає в наступному. Вже сьогодні клієнти страхових компаній і постраждалі передають в страхові компанії заяви про виплату страхового відшкодування. Частина таких заяв містять банківські реквізити, оформлені за поточним стандартом. Використання таких реквізитів не дозволить страховику оплатити відшкодування з 01 листопада 2019 року. (далі…)

 • 12Сен
  Польські дипломатичні установи актуалізували інформацію про акредитацію українських страхових компаній

  Польські дипломатичні установи в Україні оновили список акредитованих страхових компаній. В даний час в перелік страховиків, чиї договори страхування будуть прийматися для отримання національної візи «D» входять 38 компаній.

  Причому критерії їх відбору також залишаються вкрай незрозумілими. Так, наприклад, в переліку присутня СК «Київ Ре», яка позбавлена ​​всіх ліцензій на здійснення страхової діяльності та виключена з Реєстру фінансових установ.  Що залишає за собою можливості для маніпуляцій, тому що  можливо якісь бланки договорів страхування цього страховика можуть залишатися на руках у агентів.  Очевидно, що такий підхід не буде сприяти захисту українців, які перебувають за кордоном, а також вирішенню питання оплати рахунків польських клінік, які проводили лікування застрахованих.

  Перелік страхових компаній можна переглянути за посиланням.

 • 9Сен
  Що зміниться для автовласників при укладанні договорів страхування цивільної відповідальності з 21 вересня 2019 року

  У зв’язку в набуттям чинності Розпоряджень Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг України з 21 вересня 2019 року буде істотно змінено умови обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.  Щоб не заглиблюватися в складності, ми зробили свій аналіз найбільш важливих моментів, які будуть найбільшою мірою стосуватися українських автомобілістів.

  Збільшення лімітів відповідальності страхових компаній. Тепер українські страховики будуть виплачувати до 130000 гривень на одного потерпілого за заподіяну матеріальну шкоду і до 260000 гривень на одного потерпілого за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю. (далі…)

 • 4Сен
  Про що мовчать страхові компанії при покупці договору медичного страхування

  У новому відео на нашому Youtube — каналі Propolis ми продовжуємо ділитися з Вами секретами страхових компаній при укладенні договорів медичного страхування. У цьому випуску ми розповімо про те як бути з умовами страхування, що стосуються заміни іноземних препаратів на вітчизняні аналоги, як вирішити проблеми оперативного забезпечення медикаментами, що робити з відстрочкою в ухваленні рішення про виплату страхового відшкодування або компенсації лікування, яких винятків в договорі страхування потрібно уникати, а також порадимо як бути, коли страхова компанія намагається в односторонньому порядку погіршити умови договору страхування.  Залишайтеся з нами.

 • 28Авг
  Чи можна оскаржити відмову у виплаті, якщо винуватець ДТП керував авто на єврономерах

  Останнім часом набули розповсюдження випадки, коли страхові компанії відмовляють у виплаті страхового відшкодування за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності в тих випадках, коли винуватцем ДТП є їхній клієнт, але його автомобіль знаходиться на єврономерах. Здавалося б, ситуація абсурдна, якщо страхова компанія прийняла страховий платіж, свідомо оформила договір страхування, де забезпечений автомобіль знаходився на еврорегистрации, а тепер відмовляється виконувати взяті на себе зобов’язання. Однак чіткої однозначної позиції контролюючих органів за таких відмов немає.

  Як правило, страхові компанії посилаються на порушення водієм п. 4 ст. 380 Митного кодексу України, згідно з яким тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби для особистих потреб. Враховуючи схеми ввезення таких автомобілів в Україну у 99,9% за кермом у момент ДТП виявляються зовсім не ті люди, які їх ввозили на митну територію України. Відповідно таким чином страховики ставлять під сумнів законність перебування такого транспортного засобу в Україні, а також факт страхування відповідальності конкретного водія, який не ввозив автомобіль на митну територію України. (далі…)

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо