Блог

 • 16Май
  Банківське страхування від нещасного випадку — правда чи обман?

  В Україні збільшуються продажі договорів страхування від нещасного випадку в банківських каналах продажів. Причин для цього декілька — активний продаж таких договорів страхування менеджерами банків «в навантаження» до банківських продуктів, а також незначний розмір місячних страхових платежів, на який клієнти не звертають уваги. Багато клієнтів банків укладають такі договори і потім отримують проблеми з отриманням страхового відшкодування, оскільки поняття не мали про умови страхування. Ми узагальнили умови договорів страхування від нещасного випадку, які продаються в українських банках і вирішили акцентувати увагу на окремих, на наш погляд, важливих моментах, які потрібно розуміти перед їх укладенням. (далі…)

 • 11Май
  Виплата страхового відшкодування у зв’язку з пошкодженням речей, що знаходяться в автомобілі в момент ДТП

  Дуже часто до нас звертаються за допомогою у відшкодуванні збитків, пов’язаних з пошкодженням речей, що знаходяться в автомобілі в момент ДТП. Серед таких речей в ДТП найчастіше пошкоджуються — автокрісла, багажні системи, ноутбуки. При цьому багато хто не розуміє, що компенсувати збитки в зв’язку з пошкодженням зазначених речей також повинна страхова компанія винуватця за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

  Процедура відшкодування збитків виглядає аналогічно відшкодуванню збитків, пов’язаних з пошкодженням автомобіля. Протягом 10 днів після подання повідомлення про ДТП страховик винуватця повинен направити свого представника для оцінки заподіяного збитку. У випадку з речами розмір заподіяної шкоди також повинен бути визначений оцінювачем або ж узгоджений між страховою компанією і потерпілим. Якщо домовитися про розмір заподіяної шкоди не вдається, то страховик зобов’язаний залучити оцінювача і оцінити збиток в порядку, передбаченому законодавством. (далі…)

 • 9Май
  Вітаємо з Днем перемоги!

  Щиро бажаємо мирного і безхмарного неба над головою, нових надій, процвітання і щастя. Ми шануємо і пам’ятаємо подвиг наших героїв, які віддали свої життя для перемоги над нацизмом. Схиляємо голови перед нашими ветеранами, яким ми зобов’язані своєю свободою, можливістю ростити дітей і дивитися в майбутнє. Здоров’я Вам і довгих років життя, Ваш подвиг назавжди залишиться в історії і серцях людей.

 • 28Апр
  Вітаємо з Великоднем!

  У цей світлий недільний день бажаємо добра і Божої благодаті, віри і любові. Нехай на душі буде спокійно і тепло. Миру і щастя Вашому дому, рідним і близьким. Христос Воскресе!

 • 24Апр
  Ми відкрили ще один офіс в Києві

  Наша компанія продовжує розвиватися, щомісяця ми даємо більше сотні безкоштовних консультацій, добиваємося перегляду рішень збоку страховиків, постійно укладаємо нові договори з клієнтами, працюємо над розширенням нашої практики. З радістю повідомляємо, що ми відкрили новий офіс в м.Києві. Наш друга адреса — м Київ, вул. Тампере, 5, оф. 210.

 • 21Апр
  Відшкодування і захист від збитків, завданих в результаті пожежі

  Одним з основних документів, який встановлює причини пожежі і дозволяє в подальшому реалізувати вимоги, пов’язані з відшкодуванням заподіяної шкоди, є Акт про пожежу.  Форма Акту затверджена Наказом МВС України «Про затвердження форми звітності № 1-ППО (місячна) «Звіт про пожежі та їх наслідки» та форми акту про пожежу» № 503 від 14 червня 2017 року. Акт складається протягом 24 годин після ліквідації наслідків пожежі мінімум в двох примірниках.  Один з примірників вручається власнику пошкодженого пожежею майна.  При складанні акту формується комісія, яка включає представника Державної служби з надзвичайних ситуацій України, представника власника об’єкта, потерпілих, також можлива участь представника страхової компанії.  На даному етапі дуже важливо домогтися встановлення причини пожежі, при цьому вкрай важливо, щоб вона не була сформульована загально, а була чітко пов’язана з діями або бездіяльністю конкретних осіб.  В іншому випадку це дуже ускладнить доведення вини відповідальних за пожежу і подальше пред’явлення їм майнових претензій. (далі…)

 • 8Апр
  Суд не задовільнить позов, пов’язаний з несвоєчасним поданням заяви на виплату страхового відшкодування

  Відповідно до ст. 37 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування є пропуск строку для подачі потерпілим заяви на виплату страхового відшкодування. У разі завдання матеріальних збитків такий термін становить один рік, а в разі завдання шкоди життю та здоров’ю потерпілого — три роки з моменту настання дорожньо-транспортної пригоди.

  На практиці проблеми з подачею заяви виникають з двох причин.  Перша — незнання норм Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та порядку оформлення виплати страхового відшкодування абсолютною більшістю постраждалих.  Друге — навмисні дії страхової компанії по затягуванню формування необхідного комплекту документів з метою відмови у виплаті страхового відшкодування в подальшому. (далі…)

 • 5Апр
  МТСБУ опублікувало оцінку діяльності страховиків — членів бюро за 4 квартал 2018 року

  Моторне (транспортне) страхове бюро опублікувало оцінку детальності страхових компаній (так званий «Світлофор»), які є членами Бюро та здійснюють реалізацію договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Зазначена оцінка включає показники фінансової стійкості страховика, якості врегулювання страхових подій і рівень скарг. (далі…)

 • 3Апр
  Зміни в Правилах дорожнього руху, що стосуються електронного полісу

  27 березня 2019 року Кабінет Міністрів України Постановою № 257 прийняв зміни до пункту 2.1 Правил дорожнього руху. Зміни стосуються контролю за наявністю чинних договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності в учасників дорожнього руху. Тепер водієві не обов’язково мати при собі договір на паперовому носії, при перевірці він може продемонструвати співробітникам поліції електронний поліс на смартфоні або виписку з Центральної бази даних Моторного (транспортного) страхового бюро України.

 • 27Мар
  Нацкомфінпослуг опублікувала дані про страхові компанії, на які надійшло найбільше скарг

  11 березня 2018 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг України оновило інформацію про роботу зі зверненнями за період з 01.08.2018 по 31.01.2019 року.

  За вказаний період найбільша кількість скарг надійшло на наступних страховиків: (далі…)

close

Телефони для зв'язку

(044)331-58-04 (095)825-45-08

Або залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо