Страхування відповідальності аудитора

Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторської діяльності» суб’єкт аудиторської діяльності, який проводить обов’язковий аудит фінансової звітності зобов’язаний з 01.10.2018 року мати чинний договір страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами.

Даний договір страхування повинен бути укладений відповідно до типової форми договору страхування, затвердженої Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Звертаємо увагу, що на сьогоднішній день така форма договору, а також вимоги до лімітів відповідальності страховика чинним законодавством не затверджені.

В Україні цей вид страхування практично не розвинений, тому багато страхових компаній відмовляються приймати такі ризики на страхування або ж пропонують дуже «усічені» умови, які не зовсім підходять клієнту.

Чому вигідно працювати з нами:

Ми пропонуємо Вам укладення договору страхування відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності з наступними умовами:

  • Страхова сума — 1 000 000 гривень;
  • субліміт на одну страхову подію — 50 000 гривень;
  • Страховий платіж — 3 000 гривень;
  • Доставка по Києву — безкоштовна;
  • Доставка по Україні + вартість послуг ТОВ «Нова пошта»

Якщо Вас цікавлять великі ліміти відповідальності, то ми підберемо для Вас можливість розширення покриття, сформулюємо індивідуальні ризики, які повинні покриватися при страхуванні відповідальності саме Вашої аудиторської компанії.

Задати своє питання

Відправити
close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо