Послуги

Ми вирішуємо практично весь комплекс проблем, які можуть виникнути у сфері страхування.

Одним з напрямків нашої роботи є  продаж страхових послуг. При цьому ми, на відміну від більшості страхових посередників, маємо всю інфраструктуру, щоб надалі супроводжувати Ваш договір страхування і вирішувати всі питання, що виникають в період його дії.

У нас в штаті є юристи, які будуть ходити до суду у разі неправомірної відмови у виплаті страхового відшкодування і вирішувати Ваше питання, на відміну від інших страхових посередників, де Вам в кращому випадку дадуть поради як діяти далі. Хоча у нас і не було випадків судових розглядів з нашими страховими партнерами — ми готові взяти всі питання, пов’язані із захистом інтересів на себе, в тому числі і фінансові — оплата судового збору, проведення оцінки, необходних експертиз та і.н.

Крім цього ми також надаємо весь комплекс юридичних послуг у сфері страхування для тих у кого виникли проблеми зі страховою компанією, необхідно довести свою невинність у ДТП, потрібна допомога у кримінальній справі, пов’язаній з ДТП або іншим застрахованим майном, необхідна оцінка пошкодженого майна, експертиза обставин ДТП та і.н.

Задати своє питання

Відправити
close

Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо